Reference

"Naše paní terapeutka poznala změnu, že teď chodíme k vám, pravidelně, na hipoterapie."

E.B.

maminka klientky hipoterapie


"Dnes jsem zažehnala díky vašemu programu operaci odstranění dělohy. Ani nevím, jak vám poděkovat. Mám neskutečnou radost."

L.Š.

klientka hipoterapie


"Zkoušela jsem Prince zacouvat, ale nechtěl. Tak jsem to zkusila znovu a zase nic. Cítila jsem, jak ve mně stoupá vztek. A uvědomila jsem si, že mám zaťatý ruce. Přestala jsem a udělala asi 30 kroků, během nich jsem se uklidnila. A pak mi zacouval na jemný ťuknutí prsteníčkama."

Eliška, 11 let

klientka hiporehabilitace


"Strašně se mi líbilo vedení koně. Pocit toho, že si musím urovnat myšlenky, aby kůň věděl, kam chci jít. Trochu mi to kazila zima, ale s tím se nedá nic dělat. Cítím se naprosto unešená. Děkuji."

"Velmi příjemně mě překvapila netradiční práce s koňmi. Byl to hluboký zážitek. Nápad hry s koňmi byl skvělý. Odjíždím s klidem v sobě a radostí nad bytím. Děkuji."

"Jízda na koni, vedení koní i ostatní aktivity byly krásné. Cítím se odpočatá, dobře naladěná. Děkuji."

"Nejvíce se mi líbilo, jak se koně krásně a velmi klidně chovali, a že u nich byl krásný klid. Odjíždím s překrásnými pocity."

"Krásní koně :-), romantická "kulisa", jízda na koni a kontakt s ním. Jen byla zima :-). Bylo to moc krásné, užily jsme se (i si) to s dcerou."

"Líbil se mi hodný kůň, povzbuzení, vedení, vysvětlování, celkové pojetí. Bylo to ozdravující, cítím vděčnost, spokojenost."

"Neumím vybrat, co se mi líbilo nejvíc. Příchod ke koním. Meditace všímavosti - silná (naše holky to docela nebavilo, ale pro nás matky to bylo moc důležité). Okamžitá láska ke Karin, která nás opečovávala... Všechno know-how od Vás a paní fyzioterapeutky bylo super, vodění Karin i hrátky s Orinem byly super zábavné, byla jsem tam šťastná, a za to moc děkuju. Chtěla bych být čas od času v blízkosti koní..."

"Moc se mi líbilo, že jsme měli dost času se s tím koněm sblížit. Taky se mi líbilo, že jsem mámu mohla na koni vést. Na koni jsem jezdila už dřív a vždycky jsem na koně chtěl vzít i rodiče. Meditace na začátku mi přišla možná trochu dlouhá a na konci pro mě bylo těžké se soustředit, ale i tak to bylo fajn. Odjíždím s pocitem, že bych znovu chtěla jezdit na koni."

"Nejvíce se mi líbilo setkání s koňmi. Možnost se na koníčky navázat! Děkujeme za krásné ubytování :-) Vše bylo dokonalé. Mám touhu přijet znovu."

"Líbila se mi jízda na koni. Měla jsem trochu stres, když v sedle koně byla dcera a já jí měla vodit. Celkově to ale byl pěkný zážitek."

účastnice programu pro "mámy a velké dcery"

Rodinné centrum Praha